I’m sure that you’ve seen these little packages in your neighborhood drugstore. I fully admit that I’ve always looked at them, but haven’t purchased them because I thought a one time use pack was a bit expensive at $2 when the whole tube was only $4. But, can you beat the little packet for portability? It is so easy to just throw one of these babies in your 3-1-1 bag. It takes up almost no…

View Post